Jednogłośne absolutorium dla Burmistrza Wyrzyska podczas XXXIX Sesji Rady Miejskie - fot. UM Wyrzysk
Dzisiaj, 25 czerwca 2026 r., odbyła się XXXIX Sesja Rady Miejskiej w Wyrzysku, podczas której radni zajęli się najważniejszymi sprawami związanymi z funkcjonowaniem Gminy.
Na początku obrad ślubowanie złożył nowo wybrany Radny Rady Miejskiej w Wyrzysku - Pan Artur Rózga, oficjalnie obejmując mandat radnego.
Jednym z głównych punktów sesji było przedstawienie Raportu o stanie Gminy Wyrzysk za 2025 rok, a także sprawozdania finansowego i sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Wyrzysk za 2025 rok.
Po zapoznaniu się z przedstawionymi dokumentami Rada Miejska jednogłośnie udzieliła Burmistrzowi Wyrzyska absolutorium za wykonanie budżetu za 2025 rok. Za udzieleniem absolutorium głosowali wszyscy obecni radni, co jest wyrazem pozytywnej oceny realizacji ubiegłorocznego budżetu.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu e-krajna.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz