Zamknij

Strażacy ze Złotowa podsumowali 2017 rok

16:56, 09.02.2018 | źródło: KP PSP Złotów
REKLAMA
Skomentuj
Strażacy ze Złotowa podsumowali 2017 rok - fot. KP PSP Złotów

9 lutego 2018 roku o godzinie 10:00 w siedzibie KP PSP w Złotowie, podsumowano stan bezpieczeństwa na obszarze chronionym, oraz realizację zadań przez komendę powiatową i jednostki ochrony przeciwpożarowej z terenu powiatu w 2017 roku. 

W naradzie uczestniczyli: przedstawiciel wielkopolskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu – bryg. Robert Klonowski, poseł na Sejm RP Grzegorz Piechowiak, Karol Godlewski asystent poseł na sejm RP Marty Kubiak, przewodnicząca Rady Powiatu Jadwiga Harbuzińska-Turek, wicestarosta Daniel Sztych, komendant powiatowy Policji mł. insp. Robert Chwedczyk, dyrektor Arestu Śledczego w Złotowie ppłk Dorota Wróbel a także byli komendanci powiatowi PSP w Złotowie; st. bryg w st. spocz. Zbigniew Wójcik oraz st. bryg. w st. spocz. Piotr Pierzyński, Nadleśniczowie: Janusz Grabowski i Krzysztof Kanecki, Jarosław Fruziński Specjalista ochrony ppoż w Nadleśnictwie Złotów, prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Złotowie Andrzej Kacprzak, Wójtowie, Burmistrzowie, Komendanci/Prezesi Zarządów Gminnych Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP z terenu powiatu. 

Uroczystość odbyła się w sali narad budynku Komendy Powiatowej PSP pod przewodnictwem komendanta powiatowego kpt. Jarosława Kołaka, który na podstawie prezentacji multimedialnej zdał uczestnikom spotkania sprawozdanie z działalności za 2017 rok.

Spotkanie było również okazją do podsumowania działalności jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu w 2017 roku, z którymi KP PSP współpracuje nie tylko pod względem czysto operacyjnym, szkoleniowym i doskonalenia zawodowego strażaków, ale także szeroko rozumianej prewencji społecznej wśród mieszkańców naszego powiatu. Specjalne podziękowania w postaci okolicznościowych dyplomów popłynęły do funkcyjnych JOP, które wramach corocznych przeglądów technicznych zyskały najwżysze oceny powołanej przez komendanta powiatowego komisji. Wyróżnienia za jesienne przeglądy techniczne otrzymały jednostki z KSRG OSP Blękwit, Okonek, Święta, Krajenka a spoza systemu jednostka OSP Głomsk, Augustowo-Głubczyn.

(źródło: KP PSP Złotów)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone