Zamknij

Komunikat ZD-L BONUS-PLUS w Sępólnie Krajeńskim

19:58, 23.03.2020 | E.S
REKLAMA
Skomentuj

Uprzejmie informujemy, że Poradnia Medycyny Rodzinnej czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 18:00. Ze względu na stan epidemii wywołany zakażeniami koronawirusem większość czynności medycznych wykonujemy w ramach telemedycyny (teleporady, e-recepty, eZLA). Dlatego prosimy wszystkich pacjentów, aby w ważnych sprawach medycznych kontaktowali się z nami telefonicznie (52 388 02 75). Telefon odbierają wyłącznie pracownicy medyczni.

Po wstępnym wyjaśnieniu potrzeb, pacjenci, którzy będą tego wymagali będą umawiani na teleporady z konkretnymi lekarzami, a w sprawach niezbędnych na wizyty w gabinecie lekarskim na ściśle określone godziny. Zwiększyliśmy kadrę lekarską o dwóch lekarzy (dr Marcin i dr Adam) oraz czas pracy dr Marty. Do dyspozycji naszych małych pacjentów jest dr Jola oraz pozostali lekarze. Zamawianie recept w schorzeniach przewlekłych prosimy dokonywać telefonicznie po godzinie 11:00, aby umożliwić pacjentom z pilnymi problemami zdrowotnymi szybszą komunikację telefoniczną z nami. Wyłącznie pilne badania laboratoryjne pobieramy jeden raz w tygodniu w środy w godzinach 9:00 – 10:00.

Pacjenci, którzy będą zakwalifikowani do wejścia do przychodni otrzymają na śluzie nr 1 maseczkę, którą muszą założyć (aby nas nie zarazić jakimkolwiek patogenem, nawet katarem). Na śluzie nr 2 będą wypełniać ankietę epidemiologiczną i będą mieć wykonany pomiar temperatury ciała. Cały czas będą towarzyszyć im nasi pracownicy medyczni. Po zrealizowaniu uzgodnionego telefonicznie świadczenia, pacjenci będą odprowadzani do wyjścia, gdzie muszą zdjąć maseczkę i umieścić ją w specjalnie do tego celu przygotowanym pojemniku. Pacjenci będą wprowadzani do przychodni maksymalnie po dwie osoby.

Uprzejmie prosimy naszych pacjentów, aby stosowali się do regulacji prawno-organizacyjnych wynikających z ogłoszenia stanu epidemii. To co robimy, robimy dla dobra wszystkich naszych pacjentów i całego naszego personelu medycznego, ale także dla dobra wspólnego jakim jest zdrowie i życie wszystkich obywateli Polski.

Dariusz Jałocha

specjalista medycyny rodzinnej

23.03.2020 r.

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

NelaNela

0 1

Brawo teraz większa ilość lekarzy 👏 szkoda że tylko teraz,bo niestety prędzej o wizycie choćby w poniedziałek można było zapomnieć 🙁 05:30, 24.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone