Zamknij
REKLAMA

Mieszkaniec Koronowa zatrzymany z narkotykami

18:21, 30.04.2021 | źródło: KWP Bydgoszcz
Skomentuj fot. KWP Bydgoszcz
REKLAMA

Ponad 170 porcji można by było zrobić z zabezpieczonych narkotyków. Takie ilości posiadał zatrzymany 21-latek. Mężczyzna wpadł w ręce bydgoskich i koronowskich policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczyli znaczne ilości marihuany, a także dwie tabletki amfetaminy. Za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem - informuje kom. Przemysław Słomski z KWP w Bydgoszczy.

Do zdarzenia doszło wczoraj (29.04.2021) późnym popołudniem w Koronowie. Wówczas policjanci koronowskiego komisariatu i zespołu wywiadowczego bydgoskiej komendy prowadzili działania w centrum miasta. W ich trakcie, zauważyli w jednym z budynków, na klatce schodowej młodego mężczyznę. Osoba ta na widok policjantów próbowała uciec, trzymając coś kurczowo w dłoni. Funkcjonariusze zatrzymali go. Mężczyzna był agresywny. Nie bez powodu.

Okazało się, że posiada przy sobie „działkę” marihuany. Policjanci postanowili też sprawdzić mieszkanie, do którego posiadał klucze. Tam, w trakcie przeszukania funkcjonariusze znaleźli woreczek z zielonym suszem roślinnym oraz dwie tabletki.

21-latek został doprowadzony do koronowskiego komisariatu. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczony susz to marihuana, a tabletki to amfetamina. Łącznie ponad 170 g narkotyków. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (30.04.2021) śledczy z Koronowa na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 21-latkowi zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje już prokurator. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KWP Bydgoszcz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

rodzicrodzic

6 7

Brawo policja. Władz miasta to w ogóle nie interesuje a dealerzy w Koronowie czuli się bezkarni 22:17, 30.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

też rodzicteż rodzic

2 0

A co Ty, jako rodzic robisz, aby chronić swoje dziecko? Napisz, podziel się swoim doświadczeniem i nie oczekuj, że władza miasta będzie wychowywać. To zadanie rodzica. 12:11, 02.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

tchtch

1 0

zlapali jednego z tysiaca..i co z tego ? co znaczy jeden siwy wlos przy calej glowie...siwej 07:58, 06.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%