Zamknij
REKLAMA

Piknik 500++ w Mroczy

12:24, 30.06.2019 | Andrzej Ossowski
REKLAMA
Skomentuj
Piknik 500++ w Mroczy - fot. Andrzej Ossowski

Mrocza w województwie kujawsko-pomorskim była miejscem „Pikniku 500++” zorganizowanego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwo Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy.

Piknik zgromadził przedstawicieli wielu służb mundurowych, instytucji i setki mieszkańców, nie tylko Mroczy. Każdy mógł znaleźć coś ciekawego, od zaprezentowanego sprzętu bojowego, pojazdów Policji, Straży Pożarnej, z ciekawą wersją pożarniczą popularnej niegdyś Syreny, nowymi pojazdami, stoiskami ze sprzętem wojskowym, napojami, do polowej piekarni zaprezentowanej przez 3 Batalion Logistyczny.

Tym wszystkim atrakcjom towarzyszyły występy muzyczne, pokazy sztuk walki i zaprezentowane przez najmłodszych zawodników „Tarpana” Mrocza techniki podnoszenia ciężarów.

Wydarzeniem, na które wszyscy oczekiwali był przyjazd Premiera Mateusza Morawieckiego, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Bożeny Borys-Szopa, parlamentarzystów i Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Mikołaja Bogdanowicza.

Pan Premier po przedstawieniu założeń polityki rządu na kolejne lata, spotkał się z uczestnikami pikniku. Odwiedził różne stoiska i rozmawiał z mieszkańcami. Była też okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć z Premierem, panią minister i parlamentarzystami.

(Andrzej Ossowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

zadowolonyzadowolony

6 0

Miło było spędzić sobotni dzień w porządnym towarzystwie .👍🙂 12:57, 30.06.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

vv

2 1

Na spotkania z oPOzycją nie przyjdzie nawet "pies z kulawą nogą". Ich należy omijać szerokim łukiem , są NIEWIARYGODNI. 08:01, 02.07.2019


Du Du

0 0

Po prostu świetnie się czujesz w takim towarzystwie czyli kłamców, oszustów oraz nieudaczników. Brawo ty. 11:54, 06.07.2019


© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone