Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
18:39, 29.09.2018
O stanowisko Burmistrza Wyrzyska ubiega się troje kandydatów: Maria BRATKOWSKA, Bogusława JAGODZIŃSKA i Jan Marek PIKULIK. O tym, kto te bardzo ważne wybory wygra, wyborcy zadecydują już 21 października. A Ty na kogo oddasz swój głos?
15:54, 08.02.2018
W Domu Kultury w Wyrzysku odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Wyrzysku objął kom. Marcin Towalewski. Jednocześnie w tym dniu ze służbą pożegnał się dotychczasowy szef wyrzyskiego Komisariatu podinsp. Jarosław Wojciechowski. W uroczystości udział wziął Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki wraz z I Zastępcą kom. Mariuszem Wiśniewskim, władze samorządowe, policjantki i policjanci oraz zaproszeni goście - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.
13:44, 05.09.2017
Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali sprawców kradzieży 18 balotów z pola o wartości blisko 2 tys. złotych. Funkcjonariusze w całości odzyskali skradzione mienie. Matka z synem usłyszeli już zarzuty, za popełnione przestępstwo grozi im kara więzienia do 5 lat - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.
19:26, 24.08.2017
Strażacy z Wyrzyska nie tylko biorą udział w akcjach ratowniczych. W ostatnich dniach zorganizowali zbiórkę darów dla potrzebujących z gminy Koronowo, przez którą przeszła nawałnica. Do akcji przyłączyli się niezawodni harcerze oraz kierownicy gminnych jednostek organizacyjnych i liczni mieszkańcy.
1
13:46, 09.08.2017
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Pile przez ponad 40 kilometrów eskortowali samochód, w którym znajdowała się ciężarna kobieta. Policjantów zaalarmował kolega kobiety, prosząc o pomoc. Liczyła się każda minuta, gdyż przyszła mama miała już silne, regularne skurcze. Policjanci na sygnałach zapewnili pilotaż do szpitala. Chwilę później na świat przyszła malutka Lenka - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.
12:39, 26.07.2017
Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku podczas dwóch kontroli drogowych zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Podczas wykonanych czynności, mundurowi ujawnili i zabezpieczyli łącznie ponad 550 porcji amfetaminy. Narkotyki ukryte były w specjalnej skrytce samochodowej oraz w opakowaniu po kliszy fotograficznej. Za popełnione przestępstwa mieszkańcom powiatu pilskiego grozi kara więzienia do 3 lat - informuje podkom. Żaneta Kowalska z KPP w Pile.