Zamknij
REKLAMA
11:49, 06.10.2022
Jeżeli we wspomnieniach przywołalibyśmy nasz pierwszy komputer, czy inne urządzenia, Które pamiętam z okresu naszego dzieciństwa, z pewnością doszlibyśmy do wniosku, że działały one bardzo długo i bez żadnych awarii.
13:08, 05.10.2022
Polski Fundusz Rozwoju uruchomił Giełdę Miejskich Technologii – platformę, która połączy dostawców rozwiązań z obszaru Smart City z potrzebami technologicznymi gmin i powiatów. W jednym miejscu samorządowiec może porównać oferty różnych firm technologicznych, znaleźć potrzebne rozwiązanie oraz złożyć wniosek o grant na sfinansowanie testów wybranego produktu.
09:15, 04.10.2022
Zmiana monitora czasem jest koniecznością. Posiadane urządzenia zużywają się, co wiąże się z tym, że musimy wymienić je na nowszy model. Zanim jednak udamy się do sklepu, warto zastanowić się, w jaki sprzęt powinniśmy zainwestować. Coraz częściej w domach pojawia się między innymi monitor 4K. Co go wyróżnia i dlaczego stał się tak popularny? Podpowiadamy!
13:38, 03.10.2022
Obecność na targach, szczególnie tak prestiżowych, jak Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego, z roku na roku nabiera coraz większego znaczenia. Dzieje się tak głównie dlatego, że targi doskonale weryfikują rzeczywistość. Bo o ile w przestrzeni wirtualnej można powiedzieć niemal wszystko, o tyle na targach, każde słowo domaga się dowodu. Co o kondycji polskiej branży drzewnej i meblarskiej można powiedzieć po minionej edycji targów DREMA?
12:24, 03.10.2022
Współczesny rynek pracy jawi się jako zdecydowanie bardziej przyjazny pracownikom niż choćby kilka lat temu. Wystarczy wspomnieć o rekordowo niskim poziomie bezrobocia. Pracownicy reprezentujący rozmaite branże i specjalizacje mają mocną pozycję wobec potencjalnych pracodawców. Mimo tego, wciąż dużym powodzeniem cieszy się praca tymczasowa, która jak się okazuje, tylko z pozoru może wydawać się mniej atrakcyjna.
00:00, 01.10.2022
Światowy Dzień Serca to święto obchodzone corocznie w ponad 120 krajach w dniu 29 września. Inicjatorem tego wydarzenia jest World Heart Federation, którego aktywnym członkiem jest Polskie Towarzystwo Kardiologiczne. Głównym celem Światowego Dnia Serca jest edukacja i promocja zdrowego stylu życia oraz profilaktyki jako najskuteczniejszego sposobu zachowania zdrowia. Hasło tegorocznego Dnia Serca ustalone przez Światową Federację Serca to: Use Heart For Every Heart - w j. polskim „Miej Serce dla Serca”.
18:17, 29.09.2022
Jesień bywa piękna, ale również zdarzają się dni, gdy wolimy zostać w domu. Deszczowa pogoda, niesprzyjająca aura i kałuże wokół dla nas, dorosłych, nie są niczym atrakcyjnym. Sytuacja wygląda inaczej w przypadku dzieci, które uwielbiają zabawy w taką pogodę.
18:06, 29.09.2022
Szukasz dostawcy wody gazowanej na paletach? Chcesz zamówić produkt, który o każdej porze roku skutecznie ugasi pragnienie Twoich pracowników, klientów, kontrahentów? Zamów wodę mineralną gazowaną Staropolska®!
17:57, 29.09.2022
Pomimo gorącego lata za kilka miesięcy będzie trzeba myśleć o ogrzewaniu. Niestety wszystkie prognozy wskazują na znaczny wzrost cen surowców na światowych rynkach, a co za tym idzie, koszty ogrzewania również wzrosną. Gaz, węgiel oraz drzewo to podstawowe paliwa energetyczne wykorzystywane w polskich domach. Na szczęście, na rynku pojawia się coraz więcej alternatyw, które są wydajne, a jednocześnie tanie. Jednym z najpopularniejszych jest ogrzewanie na podczerwień.
17:49, 29.09.2022
Przyzwyczailiśmy się do tego, że nie wszystkie czynności możemy wykonać za pomocą ludzkich rąk i sprawności. Technologia bywa naszym sprzymierzeńcem i zdecydowanie ułatwia wiele prac. Warto sprawdzić to na przykładzie maszyn, które pozwalają na pracę na wysokościach i tym samym można wiele zaoszczędzić. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się kwestii wynajmu dźwigu w Gostyniu i tego, dlaczego warto się zdecydować na takie rozwiązanie.
08:48, 29.09.2022
Kiedy ktoś umiera, zwykle odbywa się pogrzeb. To uroczystość, podczas której rodzina i przyjaciele zmarłego zbierają się, by się pożegnać. Pogrzeb zwykle odbywa się w domu pogrzebowym lub na cmentarzu i może trwać od godziny do dni.
22:12, 25.09.2022
W gabinetach stomatologicznych istotne jest zachowanie czystości i sterylności. Aby utrzymać bezpieczne środowisko dla pacjenta i personelu, należy regularnie odkażać wszystkie powierzchnie. Płyn do dezynfekcji jest niezbędnym narzędziem, które pomoże Ci w tym zadaniu. Nie wiesz jednak, jaki preparat wybrać? Nie martw się! Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki przewodnik, dzięki któremu dowiesz się, jak wybrać najlepszy płyn do dezynfekcji powierzchni.
22:07, 25.09.2022
Obuwie sportowe to absolutny must have w garderobie każdego mężczyzny. W końcu takie buty są bardzo uniwersalne i pozwolą Ci na stworzenie wielu modnych stylizacji. Możesz w nich nie tylko uprawiać sport, ale także chodzić na co dzień, tworząc gustowne, casualowe outfity. Zastanawiasz się nad tym, jakie cechy powinny mieć dobre męskie buty sportowe? Czytaj dalej, a przedstawimy Ci 3 aspekty, na które warto zwrócić uwagę przy ich zakupie.
22:00, 25.09.2022
Jeśli szukasz baterii kuchennej, która spełni Twoje oczekiwania i będzie służyć Ci przez wiele lat, to musisz wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy jej zakupie. To pozwoli Ci dokonać świadomego wyboru i sprawi, że produkt ten będzie wykazywał się wysoką funkcjonalnością. Właśnie dlatego w dzisiejszym wpisie skupimy się na tej kwestii. Pokażemy Ci głównie, co jest najistotniejsze.
10:33, 21.09.2022
Codzienny stres nie wpływa pozytywnie na nasz organizm, a natłok obowiązków sprawia, że często brakuje nam czasu na odprężenie. Warto jednak zadbać o chwile relaksu, aby polepszyć jakość życia – zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Jak to zrobić? Jest na to kilka sposobów, a jednym z nich jest… masaż relaksacyjny!