Zamknij
REKLAMA

Wieczór wigilijny w Jastrzębcu

13:01, 17.12.2016 | E.S
Skomentuj
REKLAMA

W sobotę 10 grudnia Koło Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicza Straż Pożarna z Jastrzębca zorganizowały w świetlicy wiejskiej w Jastrzębcu spotkanie wigilijne, w którym wzięli udział strażacy i członkinie KGW z rodzinami a także zaproszeni goście.

Na zaproszenie organizatorów do Jastrzębca przybyli: Burmistrz Więcborka Waldemar Kuszewski, przewodnicząca Rady Gminy Grażyna Witczak, wiceprezes Zarządu BS w Więcborku Tomasz Dobrowolski, prezes Stowarzyszenia Nasza Krajna Władysław Szyling, ks. Piotr Pieniążek proboszcz parafii w Wielowiczu, ks. Sylwester Olszanowski kapelan powiatowy OSP, przewodnicząca Gminnej Rady Kół Gospodyń Wiejskich w Więcborku Danuta Bernasiewicz, Naczelnik Gminny OSP Ryszard Białczyk oraz dyrektor Zespołu Szkół z Odzziałami Integracyjnymi w Jastrzębcu Gabriela Panknin. Uroczystość wigilijną powitaniem wszystkich gości rozpoczęła szefowa KGW Jastrzębiec Zofia Sieracka.

Później przyszła kolej na życzenia, łamanie się opłatkiem i wizytę Świętego Mikołaja z workiem prezentów. Podczas spotkania przy wigilijnym stole w Jastrzębcu zebrano środki na rehabilitację i leczenie małego Jasia, wnuka mieszkańców Jastrzębca, wieloletnich działaczy społeczników. Ogromnie wzruszony dziadek Jan nie szczędził podziękowań za całą akcję i wsparcie dla wnuka.

Organizatorzy Wieczoru wigilijnego w Jastrzębcu serdecznie dziękują wszystkim sponsorom i darczyńcom za okazaną pomoc, a w szczególności: Marcinowi Bet, Władysławowi Szylingowi, Julicie Bodzińskiej, Waldemarowi Kuszewskiemu, Grażynie Witczak, Kazimierzowi Sowińskiemu - sołtysowi Jastrzębca, państwu Karamuckim, Markowi Kotwica, paniom z KGW za pracę i poświęcony czas przy organizacji uroczystości a także członkom OSP za pomoc i wsparcie.

(E.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%