Zamknij
REKLAMA
Konkurs dla czytelników - Powitanie lata z food truckami w Pile!

Już 24 czerwca do Piły zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 24, 25 i 26 czerwca 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków, inaugurujący letni sezon gotowania pod chmurką. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką. Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie pod VIVO Piła. Food trucki będą karmić mieszkańców Piły przez trzy dni od 24-26 czerwca. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów.

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach - amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się pod VIVO Piła, przy ul. 14 lutego 26.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

  • Piątek: 11:00- 21:00
  • Sobota: 11:00-21:00
  • Niedziela 11:00-20:00

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/1148036699101055/?ref=newsfeed

 

KONKURS DLA CZYTELNIKÓW!

 

Dla czytelników portalu e-krajna.pl mamy do rozlosowania 5 voucherów na potrawy z food trucków!

Aby wziąć udział w losowaniu voucherów na jedzenie z food trucków należy spełnić proste warunki: 

Konkurs trwa do piątku 24 czerwca 2022, do godz. 11:00.

Spośród wszystkich, którzy spełnią powyższe warunki, rozlosujemy vouchery. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej i sposobie odbioru nagrody w wiadomości prywatnej na FB (messenger).

Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA