Zamknij

niedziela, 25.08, godz. 15:00

Stadion Miejski w Mroczy

Burmistrz Miasta i Gminy Mrocza- Leszek Klesiński, Starosta Nakielski – Tadeusz Sobol oraz ks. Proboszcz Parafii pw. Św. Mikołaja i Wniebowzięcia NMP w Mroczy – ks. Wojciech Cierniak zapraszają wszystkich mieszkańców i gości powiatu nakielskiego na Święto Plonów, które tym razem odbędzie się w Mroczy!

Tegoroczne dożynki rozpoczniemy od uroczystej Mszy Świętej w Kościele w Mroczy o godzinie 15.00, następnie wraz z korowodem wieńców z całego powiatu przeniesiemy się na Stadion Miejski w Mroczy.

Część artystyczną rozpoczniemy od prezentacji traktorów oraz występów zespołów – w tym kaszubskiego zespołu folklorystycznego Krëbane z miasta Brusy! Od godziny 18.00 na mroteckiej scenie nie zabraknie gwiazd krajowego formatu. O 18.00 rozpocznie się koncert przepięknej Natalii Capelik-Muiangi – finalistki 8 edycji Mam Talent, ćwierćfinalistki The Voice of Poland 9. Następnie publiczność rozkręci zespół „Chłopaki nie płacą” z aktorem-muzykiem Michałem Milowiczem na czele!

Tradycyjnie też nie pominiemy konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy – pamiętajcie, że zgłoszenia trwają do 21 sierpnia! Które sołectwo lub osiedle wygra tym razem?

Dożynkowy dzień zwieńczy zabawa dyskotekowa poprowadzona przez Roberta Szczepaniaka (Radio Nakło).

Serdecznie zapraszamy!


niedziela20 października

poniedziałek21 października

piątek25 października

sobota26 października

poniedziałek28 października

środa30 października

czwartek7 listopada

niedziela10 listopada

poniedziałek11 listopada

sobota16 listopada

niedziela17 listopada

sobota23 listopada

sobota30 listopada

czwartek5 grudnia

niedziela8 grudnia

czwartek12 grudnia
© e-krajna.pl | Prawa zastrzeżone