Zamknij
REKLAMA
Premiera sezonu foodtruckowego w Pile. Letni piknik pod Atrium Kasztanowa

28, 29, 30 sierpnia 2020 r. to daty, które każdy miłośnik dobrej kuchni już teraz powinien zapisać sobie w kalendarzu. W Pile pojawią się prawdziwi pasjonaci kulinariów, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie lata będzie miało miejsce na parkingu centrum handlowego Atrium Kasztanowa.

Weekend od 28-30 sierpnia upłynie w Pile pod znakiem dobrego jedzenia. Organizator zlotu - organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków z całej Polski, ponownie zaprasza do rodzinnego świętowania lata pod popularnym centrum handlowym – Atrium Kasztanowa.

Ucztowanie w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją jest kilkanaście food trucków, od kilku lat przyciąga spragnionych niecodziennych smaków mieszkańców.

Przez trzy dni zlotu od godziny 10:00-21:00 serwowane będą oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Atrium Kasztanowa mieści się przy ul. Powstańców Wielkopolskich 99. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

 

Dla czytelników portalu e-krajna.pl mamy do rozlosowania 5 voucherów na potrawy z food trucków!

Aby wziąć udział w losowaniu voucherów na jedzenie z food trucków należy spełnić proste warunki: 
Przejść do naszej strony na Facebooku https://www.facebook.com/e-krajnapl-171895246237282/

  • polubić ją
  • udostępnić post dotyczący konkursu 
  • napisać komentarz "Zlot Food Trucków Piła 2020"

Konkurs trwa do czwartku 27 sierpnia 2020, do godz. 15:00. Spośród wszystkich, którzy spełnią powyższe warunki, rozlosujemy vouchery. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej i sposobie odbioru nagrody w wiadomości prywatnej na FB (messenger).

Konkurs zakończony

REKLAMA
REKLAMA