Zamknij

Spektakl teatralny "Żona do adopcji"

Spektakl teatralny "Żona do adopcji"
  • piątek 7 października, 18:00
  • 7.10.2022
  • sala widowiskowo-kinowa w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
  • dostępne na www.kupbilecik.pl
Zapraszamy Państwa na spektakl teatralny "Żona do adopcji" w reżyserii Jakuba Ehrlicha.


W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce - dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem "normalności".   Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.


Spektakl odbędzie się 7 października 2022 roku, o godzinie 18:00 na sali widowiskowo-kinowej w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

Występują: Elżbieta Leńska, Marek Pituch, Jakub Wons.

Bilety do nabycia na stronie: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/74965/S%C4%99p%C3%B3lno+Kraje%C5%84skie/%C5%BBona+do+adopcji/

Serdecznie zapraszamy!

Materiały CKiS w Sępólnie Krajeńskim


październik 2022


7.10 piątek
Spektakl teatralny "Żona do adopcji"
9.10 niedziela
Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego 2022

listopad 2022